fbpx

Odbierz wartościowe nagrody!

nagrody-tps-avon-q4

Zarobki w AVON

Zarobki konsultantki

Konsultantka Avon zarabia w dwojaki sposób. Po pierwsze: kupuje produkty ze zniżką a sprzedaje w cenie katalogowej. Rabat wynosi nawet 40%, czasem i więcej w zależności od aktualnej oferty. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży jest zarobkiem konsultantki Avon. Po drugie: może kupować tylko na własne potrzeby z tym samym rabatem. Dzięki temu oszczędza na podstawowych produktach kosmetycznych.

Zarobki lidera

Jeżeli chcesz się rozwijać i pracować jako lider sprzedaży Avon nic nie stoi na przeszkodzie. Buduj swój zespół konsultantek i zarabiaj. Dzięki atrakcyjnemu programowi na start możesz zarobić dużą gotówkę a dodatkowo możesz skorzystać z programu samochodowego, czy odebrać dodatkowe bonusy, bony sodexo i prezenty.

Dlaczego warto?

Jeżeli interesuje Cię zarobek warto dołączyć do Avon. Jeżeli chcesz dorobić do kieszonkowego lub dołożyć się do domowego budżetu, to warto zostać konsultantką Avon. Jeżeli mierzysz wyżej i chcesz traktować Avon jako jedyne źródło dochodu zostań liderem sprzedaży i zarabiaj na budowaniu własnego zespołu – zaskoczysz się, jak łatwe i przyjemne jest to zajęcie.

PRACUJ

Kiedy chcesz

 

Zarejestruj się jako konsultantka, składaj zamówienia i zarabiaj. Możesz także kupować tylko na własny użytek bez żadnych zobowiązań. Im większe złożysz zamówienie, tym więcej zarobisz. Będąc w Avon masz możliwość kupowania oryginalnych produktów w niskich cenach. Dzięki rabatom możesz wydawać aż 40% mniej, a dzięki specjalnym ofertom tylko dla konsultantek możesz zarobić jeszcze więcej. Korzystaj z ofert specjalnych, odbieraj bonusy i nagrody, kupuj taniej i sprzedawaj w cenach katalogowych. Tylko od Ciebie zależy jak duży będzie Twój zarobek. A jeśli chcesz piąć się jeszcze wyżej zostań liderem Avon i pnij się po szczeblach kariery jeszcze wyżej. Od razu po rejestracji możesz skorzystać ze specjalnego programu motywacyjnego dla nowych osób, gdzie za zamówienia możesz odebrać wyjątkowe nagrody.

 

 

Możliwości zarobku w Avon

Dołączając do Avon masz dwie drogi. Możesz być Konsultantką lub Liderem. Konsultantka kupuje produkty z rabatem i sprzedaje je dalej w wyższej cenie np. przez internet lub znajomym. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży jest Twoim zarobkiem. To fantastyczny sposób, aby zarobić dodatkową gotówkę i zasilić domowy budżet. Duże zamówienia gwarantują Ci spory przypływ gotówki co katalog. Jeżeli masz ochotę pokierować własnym zespołem, możesz zarabiać jako lider sprzedaży. Rekrutuj konsultantki do swojego zespołu, motywuj je do działania i zarabiaj dużą gotówkę.

Jak zacząć zarabiać w Avon?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i zarejestruj się jako konsultantka podając swoje dane. Na adres e-mail otrzymasz link do logowania w klubie Avon, natomiast na SMS przyjdzie jednorazowe hasło. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie i już możesz zarabiać. Składaj zamówienia, odbieraj rabaty i prezenty. Bycie konsultantką zapewni Ci stały przypływ gotówki. Dołącz do Avon i korzystaj z możliwości dodatkowych szkoleń, które nauczą Cię nowoczesnych technik sprzedaży, a dzięki nim Twoje zarobki będą jeszcze większe. Rejestracja w AVON do niczego Cię nie zobowiązuje – pracujesz kiedy chcesz.

AVON

Twoje wynagrodzenie

Gotówka

Kupuj produkty z rabatem, a sprzedawaj w cenie katalogowej. Tylko od Ciebie zależy jak duże pieniądze zarobisz, masz nieograniczone możliwości.

Prezenty

Rób zamówienia i odbieraj dodatkowe profity w postaci prezentów. Zyskaj kosmetyki, które możesz zostawić dla siebie, lub sprzedaj innym dodatkowo zarabiając.

Kariera

Będąc w Avon możesz prowadzić swój własny biznes. Bądź konsultantką i zarabiaj na sprzedaży, a dodatkowo buduj swój własny zespół jako lider sprzedaży.