fbpx

Odbierz wartościowe nagrody!

nagrody-tps-avon-q4

Zarobki w AVON

Zarobki konsultantki

Konsultantka Avon zarabia w dwojaki sposób. Po pierwsze: kupuje produkty ze zniżką a sprzedaje w cenie katalogowej. Rabat wynosi nawet 40%, czasem i więcej w zależności od aktualnej oferty. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży jest zarobkiem konsultantki Avon. Po drugie: może kupować tylko na własne potrzeby z tym samym rabatem. Dzięki temu oszczędza na podstawowych produktach kosmetycznych.

Zarobki lidera

Jeżeli chcesz się rozwijać i pracować jako lider sprzedaży Avon nic nie stoi na przeszkodzie. Buduj swój zespół konsultantek i zarabiaj. Dzięki atrakcyjnemu programowi na start możesz zarobić dużą gotówkę a dodatkowo możesz skorzystać z programu samochodowego, czy odebrać dodatkowe bonusy, bony sodexo i prezenty.

Dlaczego warto?

Jeżeli interesuje Cię zarobek warto dołączyć do Avon. Jeżeli chcesz dorobić do kieszonkowego lub dołożyć się do domowego budżetu, to warto zostać konsultantką Avon. Jeżeli mierzysz wyżej i chcesz traktować Avon jako jedyne źródło dochodu zostań liderem sprzedaży i zarabiaj na budowaniu własnego zespołu – zaskoczysz się, jak łatwe i przyjemne jest to zajęcie.

Wypełnij formularz i załóż konto w AVON

 

Rejestracja w AVON jest całkowicie darmowa. Po wypełnieniu formularza otrzymasz darmowy pakiet startowy