fbpx

Odbierz swój własny samochód!

Lider AVON

Program na start

Jako nowy lider Avon bierzesz udział w specjalnym programie na start, który trwa przez pierwsze kilka katalogów współpracy. Dzięki prostym i przejrzystym zasadom masz szansę zarobić dużą gotówkę, którą otrzymasz wprost na swoje konto bankowe. Pracę lidera możesz traktować jako dodatkowe zajęcie, lub jako jedyne źródło utrzymania. To fantastyczna opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie nienormowany czas pracy. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, to jest to praca właśnie dla Ciebie.

Praca lidera

Pracując w Avon jako lider sprzedaży masz do wyboru dwie opcje zatrudnienia – działalność gospodarcza lub umowa zlecenie. Tylko od Ciebie zależy na jaką metodę się zdecydujesz. Po podpisaniu umowy otrzymasz dostęp do specjalnego wirtualnego biura MyAvonOffice w którym będzie widoczny cały Twój zespół, zarobki jak i wszystkie aktualności oraz najważniejsze informacje. Zarządzanie i kierowanie zespołem nigdy nie było tak łatwe. Sprawdź ile satysfakcji może dać Ci praca lidera w Avon.

Dodatkowe korzyści

Będąc liderem w Avon otrzymujesz mnóstwo dodatkowych profitów i gratyfikacji. Bierzesz udział w specjalnych programach w których możesz odebrać dodatkową gotówkę, bony sodexo, czy nagrody rzeczowe. Pnąc się w górę dostaniesz możliwość uczestnictwa w specjalnych szkoleniach dla liderów. Lider Avon może także skorzystać ze specjalnego pakietu medycznego za 1zł oraz wziąć udział w programie samochodowym i odebrać za darmo wymarzone 4 kółka.

Lider Avon

Kim jest?

Jesteś już ambasadorką konsultantką Avon, ale chciałabyś sprawdzić się jako lider zespołu? A może chcesz dołączyć do Avon i od razu zacząć przygodę z budowaniem własnego zespołu. Nie ma znaczenia, którą opcję wybierzesz. Od samego początku możesz liczyć na wsparcie i pomoc. Dzięki Avon zyskasz fantastyczną pracę i tylko od Ciebie zależy ile czasu jej poświęcisz. Będąc liderem jesteś też konsultantką, więc korzystasz  podwójnie.

Jak zarabia?

Motywując do działania i zamawiania produktów swój zespół zarabiasz. Im większą grupę konsultantek uda Ci się pozyskać tym większe będzie Twoje wynagrodzenie. Wystarczy, że konsultantki z Twojego teamu będą aktywne, czyli będą składały zamówienia, to Ty jako ich opiekun otrzymasz stosowne wynagrodzenie. Jeżeli uda Ci się zrealizować plan otrzymasz dodatkowe bonusy, które przełożą się na większe wynagrodzenie. Zarobki w Avon mogą Cię mile zaskoczyć. To nieograniczone możliwości dzięki którym zyskujesz gotówkę, bonusy i inne profity, z którymi praca będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy ile zarobisz.

program dla LS

Program

na start

Dołączając do Avon jako Lider sprzedaży korzystasz z programu na start, który z pewnością zrobi na Tobie wrażenie. Przez pierwszych kilka katalogów współpracy możesz otrzymać satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie, które z pewnością zmotywuje Cię do dalszej pracy. Sprawdź w tabelkach poniżej co Avon przygotował dla nowych liderów. Działaj prężnie i sięgnij po najwyższe bonusy. Avon daje Ci duże wsparcie i ogromne możliwości. Tylko od Ciebie zależy jak je wykorzystasz.

program dla LS

Program

samochodowy

Dla wszystkich liderów, którzy awansują na poziom Managera, Avon przygotował fantastyczny program samochodowy, w którym możesz nawet za darmo odebrać swój wymarzony samochód. Realizuj się w zarządzaniu zespołem i motywuj go do działania, a już wkrótce będziesz mieć możliwość odbioru auta, które sama sobie wybierzesz. Program samochodowy ma proste zasady, a Ty możesz cieszyć się nowym autem prosto z salonu.

AVON

tak jak lubisz

Wynagrodzenie

Sięgaj po więcej z Avon. Dzięki motywującemu programowi dla nowych osób możesz otrzymać co miesiąc satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Praca

Działaj tak jak chcesz i na własnych zasadach. Bądź swoim własnym szefem i zarządzaj zespołem według swojego własnego planu. Im lepsze wyniki osiągniesz tym lepsze będzie Twoje wynagrodzenie.

Korzyści

Avon daje Ci dużo możliwości rozwoju i dodatkowych bonusów. Korzystaj z darmowych szkoleń, odbieraj dodatkowe bonusy, pnij się po szczeblach kariery na sam szczyt.