fbpx

Rejestracja do AVON jest całkowicie darmowa. Wypełnij formularz i odbierz darmowy pakiet powitalny. Korzystaj z rabatów do 40%.

Konsultantka AVON

Prezenty za zamówienia

Rejestrując się jako konsultantka AVON bierzesz udział specjalnym w programie dla nowych osób. Przez pierwsze 3 katalogi współpracy odbieraj fantastyczne nagrody z programu Piękno na Twoich zasadach. Składaj zamówienia na określone kwoty i zyskaj kosmetyki, a na końcu odbierz  nagrodę specjalną. Po zakończeniu tego programu automatycznie przechodzisz do Avon nagradza, czyli do programu lojalnościowego w którym zyskujesz jeszcze więcej. 

Praca konsultantki

Jako konsultantka Avon kupujesz produkty ze specjalną zniżką do 40% a sprzedajesz w cenach katalogowych. To doskonały sposób na zarobek, który uzależniony jest od Twojego zaangażowania. Im więcej sprzedaż, tym więcej zarobisz. Dzięki dużej ilości programów dla konsultantek Avon masz możliwość zarobienia znacznie więcej. 

Dodatkowe korzyści

Jako konsultantka Avon możesz zyskać dużo więcej. Skorzystaj z darmowych szkoleń oferowanych przez firmę. Zyskaj dostęp do nowych produktów dużo szybciej niż klienci. Testuj nowości a ponadto zamawiaj kosmetyki w łatwy sposób i z darmową dostawą.

Zamawiaj tylko dla siebie, bez obowiązku sprzedaży

Dzięki rejestracji do Avon możesz kupować tylko na własny użytek. Nie musisz być konsultantką. Nie masz obowiązku sprzedaży produktów, więc możesz kupować kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Mimo, że nie chcesz być konaultantką, możesz korzystać ze wszystkich oferowanych orzez Avon zniżek, promocji itp.

Odbierz nagrody za zamówienia!

nagrody-tps-avon-q4

Napisz

do mnie

W celu kontaktu napisz do mnie wiadomość.